C-klasa » Wadowice II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa A 2001/2002, grupa: Wadowice | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Błyskawica Marcówka | 26 | 53 | 0 | 0 | 0 | 68-31 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
2. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 26 | 48 | 0 | 0 | 0 | 49-26 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
3. | Halniak Maków Podhalański | 26 | 43 | 0 | 0 | 0 | 41-35 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
4. | Lachy Lachowice | 26 | 40 | 0 | 0 | 0 | 29-28 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
5. | Astra Spytkowice | 26 | 40 | 0 | 0 | 0 | 36-43 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
6. | Jastrzębianka Jastrzębia | 26 | 39 | 0 | 0 | 0 | 46-32 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
7. | Dąb Tomice | 26 | 38 | 0 | 0 | 0 | 45-55 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
8. | Burza Roczyny | 26 | 37 | 0 | 0 | 0 | 47-39 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
9. | Watra Zawoja | 26 | 36 | 0 | 0 | 0 | 46-44 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
10. | Naroże Juszczyn | 26 | 33 | 0 | 0 | 0 | 44-50 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
11. | Nadwiślanka Brzeźnica | 26 | 31 | 0 | 0 | 0 | 41-53 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
12. | Sokół Frydrychowice | 26 | 28 | 0 | 0 | 0 | 45-50 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
13. | Halniak Targanice | 26 | 21 | 0 | 0 | 0 | 38-57 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
14. | Skawa Jaroszowice | 26 | 21 | 0 | 0 | 0 | 31-63 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0-0 |
Klasa A 2002/2003, grupa: Wadowice | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Stanisławianka Stanisław Dolny | 26 | 58 | 18 | 4 | 4 | 81-31 | 12 | 1 | 0 | 55-16 | 6 | 3 | 4 | 26-15 | ||||||
2. | Znicz Sułkowice Bolęcina | 26 | 55 | 17 | 4 | 5 | 68-34 | 10 | 3 | 0 | 44-11 | 7 | 1 | 5 | 24-23 | ||||||
3. | Halniak Maków Podhalański | 26 | 43 | 10 | 13 | 3 | 44-25 | 7 | 6 | 0 | 26-9 | 3 | 7 | 3 | 18-16 | ||||||
4. | Wisła Łączany | 26 | 40 | 11 | 7 | 8 | 53-41 | 6 | 6 | 1 | 26-14 | 5 | 1 | 7 | 27-27 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8-2 |
5. | Dąb Paszkówka | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 54-54 | 9 | 2 | 2 | 33-19 | 3 | 2 | 8 | 21-35 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2-8 |
6. | Jastrzębianka Jastrzębia | 26 | 36 | 9 | 9 | 8 | 40-41 | 6 | 6 | 1 | 20-13 | 3 | 3 | 7 | 20-28 | ||||||
7. | Naroże Juszczyn | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 46-55 | 9 | 2 | 2 | 25-13 | 1 | 3 | 9 | 21-42 | ||||||
8. | Watra Zawoja | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 39-46 | 9 | 1 | 3 | 26-17 | 1 | 2 | 10 | 13-29 | ||||||
9. | Relaks Wysoka | 26 | 32 | 6 | 14 | 6 | 36-39 | 3 | 7 | 3 | 21-21 | 3 | 7 | 3 | 15-18 | ||||||
10. | Burza Roczyny | 26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 40-51 | 7 | 2 | 4 | 29-26 | 1 | 4 | 8 | 11-25 | ||||||
11. | Lachy Lachowice | 26 | 28 | 7 | 7 | 12 | 31-37 | 5 | 3 | 5 | 19-20 | 2 | 4 | 7 | 12-17 | ||||||
12. | Astra Spytkowice | 26 | 25 | 6 | 7 | 13 | 29-57 | 5 | 3 | 5 | 20-20 | 1 | 4 | 8 | 9-37 | ||||||
13. | Dąb Tomice | 26 | 24 | 6 | 6 | 14 | 40-62 | 5 | 3 | 5 | 25-23 | 1 | 3 | 9 | 15-39 | ||||||
14. | Nadwiślanka Brzeźnica | 26 | 20 | 5 | 5 | 16 | 32-60 | 5 | 2 | 6 | 19-23 | 0 | 3 | 10 | 13-37 |
Klasa B 2003/2004, grupa: Wadowice I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Jubilat Izdebnik | 22 | 50 | 16 | 2 | 4 | 60-19 | 9 | 1 | 1 | 36-10 | 7 | 1 | 3 | 24-9 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2-0 |
2. | Nadwiślanka Brzeźnica | 22 | 50 | 15 | 5 | 2 | 41-18 | 8 | 2 | 1 | 23-10 | 7 | 3 | 1 | 18-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0-2 |
3. | Żarek Stronie | 22 | 45 | 13 | 6 | 3 | 33-18 | 7 | 2 | 2 | 16-9 | 6 | 4 | 1 | 17-9 | ||||||
4. | Chełm Stryszów | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 50-38 | 7 | 2 | 2 | 32-12 | 4 | 1 | 6 | 18-26 | ||||||
5. | Grom Grzechynia | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 42-46 | 5 | 2 | 4 | 24-17 | 4 | 1 | 6 | 18-29 | ||||||
6. | Huragan Skawica | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 47-47 | 6 | 1 | 4 | 26-17 | 2 | 3 | 6 | 21-30 | ||||||
7. | Garbarz II Zembrzyce | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 33-39 | 5 | 1 | 5 | 18-15 | 3 | 2 | 6 | 15-24 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-3 |
8. | Spartak Skawce | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 38-41 | 6 | 2 | 3 | 26-16 | 2 | 1 | 8 | 12-25 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-3 |
9. | Świt Osielec | 22 | 26 | 8 | 2 | 12 | 45-45 | 5 | 2 | 4 | 29-15 | 3 | 0 | 8 | 16-30 | ||||||
10. | Skawa Jaroszowice | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 32-61 | 3 | 1 | 7 | 17-29 | 3 | 2 | 6 | 15-32 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-3 |
11. | Olimpia Zebrzydowice | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 36-56 | 3 | 2 | 6 | 20-27 | 3 | 1 | 7 | 16-29 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-4 |
12. | Jałowiec Stryszawa | 22 | 16 | 5 | 1 | 16 | 22-51 | 2 | 1 | 8 | 12-23 | 3 | 0 | 8 | 10-28 |
Klasa B 2004/2005, grupa: Wadowice I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Chełm Stryszów | 22 | 52 | 17 | 1 | 4 | 52-24 | 10 | 0 | 1 | 29-10 | 7 | 1 | 3 | 23-14 | ||||||
2. | Cedron Brody | 22 | 47 | 15 | 2 | 5 | 58-23 | 10 | 0 | 1 | 40-7 | 5 | 2 | 4 | 18-16 | ||||||
3. | Żarek Stronie | 22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 50-22 | 7 | 4 | 0 | 32-9 | 6 | 1 | 4 | 18-13 | ||||||
4. | Strzelec Budzów | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 37-36 | 5 | 4 | 2 | 20-13 | 6 | 1 | 4 | 17-23 | ||||||
5. | Huragan Skawica | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 44-32 | 7 | 0 | 4 | 24-13 | 4 | 4 | 3 | 20-19 | ||||||
6. | Spartak Skawce | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 35-41 | 6 | 1 | 4 | 18-14 | 3 | 2 | 6 | 17-27 | ||||||
7. | Olimpia Zebrzydowice | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 33-30 | 4 | 2 | 5 | 22-19 | 4 | 2 | 5 | 11-11 | ||||||
8. | Naroże Juszczyn | 22 | 26 | 8 | 2 | 12 | 33-59 | 6 | 2 | 3 | 22-21 | 2 | 0 | 9 | 11-38 | ||||||
9. | Skawa Jaroszowice | 22 | 21 | 6 | 3 | 13 | 30-43 | 4 | 1 | 6 | 17-18 | 2 | 2 | 7 | 13-25 | ||||||
10. | Nadwiślanka Brzeźnica | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 31-43 | 4 | 3 | 4 | 21-19 | 1 | 2 | 8 | 10-24 | ||||||
11. | Świt Osielec | 22 | 18 | 5 | 3 | 14 | 32-60 | 5 | 1 | 5 | 18-20 | 0 | 2 | 9 | 14-40 | ||||||
12. | Grom Grzechynia | 22 | 14 | 3 | 5 | 14 | 27-49 | 2 | 3 | 6 | 17-19 | 1 | 2 | 8 | 10-30 |
Klasa B 2005/2006, grupa: Wadowice I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Żarek Stronie | 22 | 49 | 15 | 4 | 3 | 68-21 | 6 | 3 | 2 | 31-8 | 9 | 1 | 1 | 37-13 | ||||||
2. | Sosnowianka Stanisław Dolny | 22 | 48 | 15 | 3 | 4 | 51-22 | 10 | 0 | 1 | 28-9 | 5 | 3 | 3 | 23-13 | ||||||
3. | Tempo Białka | 22 | 47 | 14 | 5 | 3 | 40-13 | 8 | 2 | 1 | 18-3 | 6 | 3 | 2 | 22-10 | ||||||
4. | Spartak Skawce | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 47-36 | 7 | 1 | 3 | 33-19 | 3 | 3 | 5 | 14-17 | ||||||
5. | Naroże Juszczyn | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 46-38 | 6 | 3 | 2 | 31-14 | 3 | 0 | 8 | 15-24 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-3 |
6. | Skawa Jaroszowice | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 34-40 | 7 | 2 | 2 | 19-14 | 2 | 1 | 8 | 15-26 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-3 |
7. | Jastrzębianka Jastrzębia | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 34-36 | 4 | 2 | 5 | 16-17 | 4 | 1 | 6 | 18-19 | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 16-8 |
8. | Olimpia Zebrzydowice | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 31-39 | 6 | 2 | 3 | 18-17 | 2 | 1 | 8 | 13-22 | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 11-12 |
9. | Strzelec Budzów | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 30-44 | 6 | 1 | 4 | 17-16 | 2 | 2 | 7 | 13-28 | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 14-15 |
10. | Huragan Skawica | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 41-49 | 6 | 1 | 4 | 22-25 | 2 | 2 | 7 | 19-24 | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 15-18 |
11. | Watra Zawoja | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 40-50 | 4 | 2 | 5 | 23-29 | 4 | 1 | 6 | 17-21 | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 17-20 |
12. | Nadwiślanka Brzeźnica | 22 | 4 | 1 | 1 | 20 | 6-80 | 1 | 0 | 10 | 2-39 | 0 | 1 | 10 | 4-41 |
Nadwiślanka Brzeźnica wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Klasa C 2008/2009, grupa: Wadowice II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) | 22 | 48 | 15 | 3 | 4 | 68-34 | 9 | 1 | 1 | 41-18 | 6 | 2 | 3 | 27-16 | ||||||
2. | Nadwiślanka Brzeźnica | 22 | 47 | 15 | 2 | 5 | 85-44 | 10 | 0 | 1 | 50-17 | 5 | 2 | 4 | 35-27 | ||||||
3. | Leskowiec II Rzyki | 22 | 46 | 14 | 4 | 4 | 75-35 | 10 | 1 | 0 | 49-11 | 4 | 3 | 4 | 26-24 | ||||||
4. | Amator Babica | 22 | 39 | 12 | 3 | 7 | 61-40 | 7 | 0 | 4 | 32-19 | 5 | 3 | 3 | 29-21 | ||||||
5. | Sokół Chrząstowice | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 68-47 | 6 | 2 | 3 | 36-20 | 5 | 1 | 5 | 32-27 | ||||||
6. | Skawa Witanowice | 22 | 35 | 11 | 2 | 9 | 40-43 | 7 | 2 | 2 | 25-10 | 4 | 0 | 7 | 15-33 | ||||||
7. | Orzeł Radocza | 22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 54-42 | 5 | 3 | 3 | 33-17 | 4 | 2 | 5 | 21-25 | ||||||
8. | Wikliniarz Woźniki | 22 | 29 | 7 | 8 | 7 | 43-41 | 4 | 4 | 3 | 20-16 | 3 | 4 | 4 | 23-25 | ||||||
9. | Gronie Zagórnik | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 46-53 | 6 | 3 | 2 | 28-21 | 2 | 1 | 8 | 18-32 | ||||||
10. | Victoria Półwieś | 22 | 18 | 5 | 3 | 14 | 30-64 | 4 | 2 | 5 | 19-26 | 1 | 1 | 9 | 11-38 | ||||||
11. | Strzelec Bęczyn | 22 | 16 | 4 | 4 | 14 | 30-68 | 4 | 2 | 5 | 20-26 | 0 | 2 | 9 | 10-42 | ||||||
12. | Spartak Przybradz | 22 | 1 | 0 | 1 | 21 | 16-105 | 0 | 1 | 10 | 13-49 | 0 | 0 | 11 | 3-56 |
Klasa C 2009/2010, grupa: Wadowice II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Nadwiślanka Brzeźnica | 18 | 45 | 15 | 0 | 3 | 80-34 | 9 | 0 | 0 | 49-10 | 6 | 0 | 3 | 31-24 | ||||||
2. | Sokół Chrząstowice | 18 | 41 | 13 | 2 | 3 | 70-36 | 6 | 2 | 1 | 37-16 | 7 | 0 | 2 | 33-20 | ||||||
3. | Orzeł Radocza | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 50-29 | 6 | 1 | 2 | 22-13 | 5 | 2 | 2 | 28-16 | ||||||
4. | Gronie Zagórnik | 18 | 30 | 10 | 0 | 8 | 47-31 | 5 | 0 | 4 | 28-13 | 5 | 0 | 4 | 19-18 | ||||||
5. | Leskowiec II Rzyki | 18 | 29 | 8 | 5 | 5 | 46-48 | 4 | 3 | 2 | 30-23 | 4 | 2 | 3 | 16-25 | ||||||
6. | Halny Andrychów | 18 | 26 | 8 | 2 | 8 | 42-34 | 5 | 1 | 3 | 23-15 | 3 | 1 | 5 | 19-19 | ||||||
7. | Wikliniarz Woźniki | 18 | 22 | 7 | 1 | 10 | 31-40 | 5 | 0 | 4 | 19-24 | 2 | 1 | 6 | 12-16 | ||||||
8. | Strzelec Bęczyn | 18 | 11 | 3 | 2 | 13 | 26-60 | 2 | 0 | 7 | 11-27 | 1 | 2 | 6 | 15-33 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4-2 |
9. | Victoria Półwieś | 18 | 11 | 3 | 2 | 13 | 36-60 | 3 | 1 | 5 | 22-19 | 0 | 1 | 8 | 14-41 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2-4 |
10. | Spartak Przybradz | 18 | 10 | 3 | 1 | 14 | 25-81 | 1 | 1 | 7 | 13-39 | 2 | 0 | 7 | 12-42 |
Strzelec Bęczyn wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce.
Klasa B 2010/2011, grupa: Wadowice II | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Relaks Wysoka | 22 | 54 | 17 | 3 | 2 | 70-22 | 9 | 2 | 0 | 43-9 | 8 | 1 | 2 | 27-13 | ||||||
2. | Orzeł Ryczów | 22 | 50 | 16 | 2 | 4 | 55-27 | 9 | 0 | 2 | 31-17 | 7 | 2 | 2 | 24-10 | ||||||
3. | Halniak Targanice | 22 | 47 | 14 | 5 | 3 | 76-32 | 9 | 1 | 1 | 39-12 | 5 | 4 | 2 | 37-20 | ||||||
4. | Leskowiec Rzyki | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 52-40 | 6 | 1 | 4 | 20-18 | 5 | 3 | 3 | 32-22 | ||||||
5. | Dąb Tomice | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 62-49 | 5 | 2 | 4 | 39-26 | 5 | 2 | 4 | 23-23 | ||||||
6. | Gród Grodzisko | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 41-46 | 4 | 3 | 4 | 22-27 | 5 | 1 | 5 | 19-19 | ||||||
7. | Łysa Góra Zawadka | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 53-52 | 4 | 4 | 3 | 27-22 | 4 | 0 | 7 | 26-30 | ||||||
8. | Skawa Jaroszowice | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 39-44 | 5 | 1 | 5 | 23-19 | 2 | 4 | 5 | 16-25 | ||||||
9. | Nadwiślanka Brzeźnica | 22 | 25 | 8 | 1 | 13 | 54-66 | 5 | 1 | 5 | 26-31 | 3 | 0 | 8 | 28-35 | ||||||
10. | Sokół Frydrychowice | 22 | 17 | 4 | 5 | 13 | 30-57 | 3 | 4 | 4 | 20-18 | 1 | 1 | 9 | 10-39 | ||||||
11. | Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) | 22 | 16 | 5 | 1 | 16 | 32-85 | 2 | 0 | 9 | 15-42 | 3 | 1 | 7 | 17-43 | ||||||
12. | Płomień Sosnowice | 22 | 11 | 3 | 2 | 17 | 31-75 | 3 | 1 | 7 | 16-33 | 0 | 1 | 10 | 15-42 |
Klasa B 2011/2012, grupa: Wadowice II
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. |
|
22 | 60 | 20 | 0 | 2 | 94 - 21 | +73 |
2. |
|
22 | 47 | 15 | 2 | 5 | 88 - 40 | +48 |
3. |
|
22 | 46 | 15 | 1 | 6 | 56 - 28 | +28 |
4. |
|
22 | 40 | 13 | 1 | 8 | 45 - 55 | -10 |
5. |
|
22 | 35 | 11 | 2 | 9 | 57 - 56 | +1 |
6. |
|
22 | 34 | 11 | 1 | 10 | 53 - 35 | +18 |
7. |
|
22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 42 - 38 | +4 |
8. |
|
22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 48 - 48 | 0 |
9. |
|
22 | 18 | 5 | 3 | 14 | 23 - 59 | -36 |
10. |
|
22 | 17 | 5 | 2 | 15 | 43 - 85 | -42 |
11. |
|
22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 31 - 65 | -34 |
12. |
|
22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 20 - 70 | -50 |
LKS Nadwiślanka Brzeźnica | 4:0 | LKS Gronie Zagórnik |
2014-10-26, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 12 | ||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 51, wczoraj: 29
ogółem: 662 941
statystyki szczegółowe
|